Muránska planina

Turistick├ę inform├ícieSprievodca regi├│nomDopravaViete, ┼że?
O str├ínke -> Cie─ż

Cie─ż

Cie─żom stránky www.MuranskaPlanina.sk je ukáza┼ą, ┼że uprostred Slovenska existuje nádherný kus krajiny hodný návštevy. Web stránka je vytvorená pre Vás - návštevníkov Muránskej planiny.


Muránska planina z poh─żadu turistu je vnímaná najmä ako lokalita vhodná pre pešiu turistiku. Po túre nejaké to posedenie v miestnej kr─Źme, pre zdatnejších mo┼żno ešte bivakovanie na dlhšej túre, a odchod domov. Tak nejako asi vyzerá najbe┼żnejšie návšteva kraja v okolí Murá┼ła. Zámerom stránky je ukáza┼ą, ┼że národný park a jeho okolie ponúka vä─Źšie mo┼żnosti relaxu. 

 

Nie je zámerom stránky do absolútnych detajlov informova┼ą o všetkom. Je zbyto─Źné písa┼ą o obsiahlej histórii hradu Murá┼ł, netreba podrobne opisova┼ą jaskynné bohatstve krasového územia, ani rozpitváva┼ą chov koní na Ve─żkej Lúke. Všetko u┼ż na webe je, písali to ─żudia fundovaní, dobre informovaní. A mnohokrát lepšie, ako by sa to podarilo mne.

 

Stránka www.muranska planina.sk chce stru─Źne na jednom mieste previes┼ą návštevníka mo┼żnos┼ąami oddychu na Muránskej planine a okolí, poukáza┼ą na mo┼żnosti realizácie turistického ruchu. Okolím planiny sú myslené obce, ktorých katastrálne územia priamo susedia s Muránskou planinou. Sú preto prirodzeným zázemím územia ─Źi v ponuke slu┼żieb turistického ruchu alebo zoznamom kultúrnych a historických pamiatok a turistických aktivít na ich území.

 

Stránka, na ktorej sa nachádzate sa chce sta┼ą Vašim stru─Źným sprievodcom Muránskou planinou a jej okolím.

 

Vitajte na Muránskej planine.